KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12277147
nr 1227 7147
Helmer MasOlle
(1884-1969), Sverige
Etsningar, 2 st, 1914, porsträtt. Motivet: 25x18 & 21,5x18
Kondition: fuktskador
Utrop:
500 kr
måndag 7 januari 2019
kl 19:51:42
Helmer MasOlle
Läs mer om Helmer MasOlle